sezónní půjčování lyží

 

Celosezónní půjčení je nejběžnější způsob půjčování lyží hlavně pro děti. Výhody celosezónního půjčení ocení všechny rodiny s dětmi, které se vydají na hory vícekrát za zimu.

V rámci této služby si na začátku sezóny vybavení vypůjčíte a celou zimu bez starostí s dětmi lyžujete. Neriskujete, že dítě z lyží nebo bot rychle vyroste. Nemusíte nic nakupovat na podzim v přeplněných sportovních obchodech, ani čekat v plné sezóně ve frontách půjčoven lyží. Také po skončení lyžařské sezóny veškerý zapůjčený materiál prostě odnesete zpět do půjčovny lyží a víc se o nic nestaráte. Odpadne Vám starost co s botami nebo lyžemi, z kterých dítě vyrostlo. Nemusíte se starat, kam uskladnit lyže a boty přes léto. Navíc Vám lyže zdarma seřídíme na váhu a ještě zdarma půjčíme lyžařskou přilbu. 

Další zimní sezónu stačí vše zopakovat s delšími lyžemi a většími botami a o lyžařské vybavení pro děti máte postaráno bez stresů a bez vynaložení zbytečných nákladů navíc. Navíc, pokud se stane, že dítěti během zimní sezóny vyroste noha a potřebuje větší lyžařské boty, máte možnost si boty vyměnit za větší.  Příští rok vyjede Vaše dítě na sjezdovku opět na nových kvalitních lyžích přesně odpovídajících jeho velikosti a totéž platí i o lyžařských botách.

 

Stejně jako lyže, půjčujeme i brusle.

Brusle dostanete nabroušené a připravené na led. Navíc máte ještě 4x broušení půjčených bruslí zdarma. 

 

Tip na léto
Stejně jako lyžařské vybavení půjčujeme i jízdní kola na celé léto!

 

přijímáme platební karty

 
 
letní pracovní doba 
ČERVEN - ZÁŘÍ
Po - Pá 9°°- 12°°13°°- 16°°
So - Ne 9°°- 11°°18°°- 19°°
vracení jízdních kol po dohodě nonstop
  PROSINEC - BŘEZEN